اگر محصولی را خریداری کرده باشید برای دانلود آن چندین روش وجود دارد که در این مطلب قصد داریم آنها را برای شما توضیح دهیم.

دانلود از طریق حساب کاربری:

منوی فوقانی

برای این منظور ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید که محصول مورد نظر را با آن خریداری کرده‌اید. برای ورود همانند تصویر فوق از منوی فوقانی سایت گزینه «حساب من» استفاده خواهیم کرد تا صفحه ورود نمایش داده شود.

البته اگر ماوس را روی این گزینه هم نگه دارید یک فرم ورود سریع را همانند شکل زیر مشاهده می‌کنید که می‌توانید اطلاعات ورود خود را آنجا وارد نمایید.

حالا به هر صورت در فرم ورود، اطلاعات حساب کاربری خود شامل «آدرس ایمیل یا نام کاربری» و «رمز عبور» خود را وارد نمایید. توجه داشته باشید که می‌توانید یکی از موارد نام کاربری یا آدرس ایمیل را به انتخاب خود برای ورود استفاده نمایید. بدین ترتیب که بخش قبل از علامت @ آدرس ایمیل شما همان نام کاربری شما در سایت میباشد. بعنوان مثال اگر آدرس ایمیل شما hasan_salar@gmail.com باشد نام کاربری شما hasan_salar می‌باشد.

درصورتی که رمز عبور خود را نمیدانید از گزینه بازیابی رمز عبور استفاده نمایید تا پس از طی فرایند، یک رمز عبور جدید را تعیین نمایید. توجه داشته باشید که موقع بازیابی رمز عبور حتما همان آدرس ایمیلی را استفاده نمایید که موقع خرید استفاده کرده‌اید.

پس از اینکه وارد حساب کاربری خود شدید از طریق منوی فوقانی گزینه «حساب من» و زیر منوی «دانلودها» همانند شکل زیر می‌توانید به تمامی موارد قابل دانلود و خریداری شده دسترسی داشته باشید.

گزینه دانلودها در منوی حساب من

حالا از بین موارد دانلودی؛ می‌توانید موارد دلخواه یا بروز شده را دانلود نمایید.

صفحه دانلود

دانلود از طریق ایمیل:

پس از انجام خرید یک ایمیل حاوی رسید رداخت و ایمیل دیگری حاول اطلاعات احصول و لینکهای دانود آن برای شما ارسال میشود که میتوانید از طریق این ایمیل اقدام به دانلود نمایید.