مشتریان محترمی که قصد خرید از این سایت را دارند می‌بایست به قوانین و مقررات سایت پایبند باشند. همچنین فروشنده(وب سایت ویدیلی) نیز موظف به اجرا قوانین مربوط به خود می‌باشد.

کاربرانی که از خدمات این سایت استفاده می‌کنند حتماً می‌بایستی این قوانین را مطالعه و مورد پذیرش قرار دهند. هرگونه ادعا مبنی بر عدم مطالعه و آگاهی از قوانین برای مشتریان و کاربران توجیهی برای عدم پایبندی به قوانین ندارد.

قوانین خریدار و فروشنده:

۱. حداکثر مدت زمان پاسخدهی تیم ویدیلی به درخواست‌های شما ۴۸ ساعت می‌باشد. حتی اگر مساله نیازمند پیگیری‌های بیشتر باشد موظف است وضعیت اجرای کار و اینکه درخواست مشتری را دریافت کرده و در حال پردازش است را پاسخ دهد.

۲. مشتری پس از خرید محصول دانلودی اگر حداقل یکی از تعداد مجاز دانلودش کاهش یابد اجازه برگشت دادن محصول را ندارد.

۳. درصورت درخواست مشتری امکان برگشت دادن محصول خریداری شده به شرط عدم دانلود وی و کاهش نیافتن تعداد دانلودها امکان پذیر است.

۴. پس از تقاضای برگشت برگشت محصول و بررسی امکان برگشت آن، مشتری می‌تواند تقاضای مبلغ پرداختی خود را داشته باشد که پس از کسر کارمزدهای مربوطه(اعم از کارمزد درگاه پرداخت و یا انتقال وجه) حداکثر پس از ۳ روز کاری به بانک جهت واریز ارسال خواهد شد تا به حساب وی عودت داده شود. کارمزد انتقال وجه به نوع انتقال وجه و بانکی که مشتری شماره حساب خود را معرفی کرده بستکی دارد. همچنین کارمزد درگاه بانکی نیز با توجه به درگاه موجود در سایت بستگی دارد.

۵. مشتری موظف است اطلاعات مورد نیاز برای عودت مبلغ برگشت محصول را در اسرع وقت در اختیار فروشنده قرار دهد و در صورتی که تاخیری از این بابت صورت پذیرد مهلت حداکثر سه روز کاری برای فروشنده به منظور ارسال درخواست به بانک پس از زمان ارائه اطلاعات کامل و صحیح منظور خواهد شد.

۶. فروشنده موظف است تمام تلاش خود را در جهت تسریع در سرویس‌ها و خدمات مورد نیاز مشتری داشته باشد.

۷. مشتری حق درخواست خدمات محصول همچون دانلود بروزرسانی بعد از پایان زمان پشتیبانی محصول را ندارد. ولی رویکرد سایت مشتری مداری و رعایت انصاف برای مشتریان خود است و فروشنده تا هر زمان که بخواهد مختار است دسترسی مشتریان خود را به بروزرسانی محصولات به صورت رایگان تمدید نماید.

قوانین انتشار مطالب در سایت:

۱. مشتری و یا مخاطب سایت اجازه درج نظری خارج از چارچوب قوانین و عرف کشور جمهوری اسلامی ایران را ندارد.

قانون کلی:

تیم ویدیلی می‌تواند هر زمان که بخواهد در این قوانین تغییرات ایجاد کند. البته به شرط آنکه با منافع مشتریان کنونی که هنوز از خدمات استفاده می‌کنند و سرویس آنها با قوانین آن دوره خریداری شده است تضادی نداشته باشد.

هرگونه تلاش برای هک کردن، ایجاد اختلال در خدمات و سعی در دزدی اطلاعات و محصولات سایت پیگرد قانونی دارد.